INNOWACYJNA METODA PRODUKCJI PANELI BLU PRZY UŻYCIU FRAKCYJNEJ TECHNOLOGII LASEROWEJ !

Panele świetlne produkowane przy pomocy SEI BLU zdobyły  I miejsce targów VISCOM 2011 w Niemczech !

Jedyna technologia korzystająca ze standardowego akrylu

Używanie 25% cieńszego akrylu

Stosowanie 25% mniej diod LED

Najszybsze systemy laserowe na rynku
(1 m2 = 1.2 - 1.8 metra na minutę !)

Unikalna możliwość produkcji paneli o wielkości 2 x 3 metry
w jednym procesie

Proste i szybkie przygotowanie produkcji

Cienkie i elastyczne panele

Brak odpadów materiałowych

Dużo niższe koszty produkcji

pobierz broszurę PDF

obejrzyj prezentacje video SERIA PLOTERÓW LASEROWYCH BLU SERIA GALVO FLEXI BLU  SERIA GALVO MATRIX BLU 
     
Ploter laserowy może ciąć i grawerować panele dla aplikacji LED LGP przy produktywności od 3 do 6 m2/h
w zależności od wymaganej specyfikacji świecenia. Ploter laserowy wyposażony jest w wysokiej jakości silniki liniowe, co daje wysoką prędkość obróbki przy cięciu i grawerowaniu.

Ploter jest przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników chcących wykonywać panele o wielkości do 2000 x 3000 mm. Szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak kamera CDD, podwójny stół roboczy z zewnętrznym stołem pozwoli zmniejszyć do minimum czas potrzeby na rozładunek / załadunek materiału.
Urządzenia galvo serii FLEXI Blu mogą grawerować uprzednio wycięte płyty PMMA z prędkością: Panele dla komunikacji wizualnej - do 30m2/h Panele oświetleniowe - do 20m2/h Matryce do monitorów LED - do 15m2/h.

Flexi 600 BLU wykorzystuje technologię firmy Sei Laser do produkcji mikropunktów dla paneli LGP o wymiarach do 1200 x 600 mm. Rozszerzeniem tego urządzenia jest model o większym polu pracy Flexi 800 BLU dający nam możliwość produkcji paneli LGP o wielkości 800 x 1600 mm co przy wykorzystaniu podwójnego stołu pozwala nam znacznie skrócić czas na rozładunek / załadunek materiału.
Matrix BLU może wycinań uprzednio wycięte panele do aplikacji LED LGP z prędkością do 50m2/h ! w zależności od wymaganej jakości świecenia.Matrix BLU wykorzystuje technologię firmy Sei Laser do grawerowania mikropunktów na panelach o wielkości do 2000 x 3000 mm bez względu na grubość. Jakość oraz prędkość obróbki przewyższa standardowe technologie produkcji paneli LGP do 10 razy !


page generated in 0.005 sec. | queries: 8