SEI SpA, założona we Włoszech jest liderem laserowej technologii ploterowej na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannym wysiłkom w celu radzenia sobie z różnymi aplikacjami SEI przygotowała szeroką gamę systemów do cięcia laserowego CO2 o mocy źródeł laserowych od 10 do 1500 watów i jest w stanie dostarczyć najbardziej odpowiedni system do cięcia laserowego w zależności od potrzeb klienta.
www.seispa.com
  Firma Synrad jest światowym liderem produkującym głowice laserowe CO2 i podzespoły dla systemów laserowych. Od początku istnienia, dostarczyła więcej laserów CO2 dla przemysłu niż jakikolwiek inny producent. Założona w 1984 roku, z czasem stała się rozpoznawalną marką i liderem w rozwoju laserów CO2 i technologii elektro-optycznej. Ponad 100,000 głowic laserowych Synrada pracuje na całym świecie. Jako jedyny producent głowic CO2 może pochwalić się udowodnioną żywotnością głowicy wynoszącą 45000 godzin.
www.synrad.com
  Quantronix został założony w 1967 i jako pierwsza firma na świecie wyprodukowała pompowany CW laser Nd:YAG. Od czasu powstania firma w dalszym ciągu rozwija się i dostarcza na rynek setki nowych i ulepszonych produktów. Quantronix może pochwalić się ogromną liczbą ponad 15,000 pomyślnie zainstalowanych systemów laserowych na całym świecie. Skupia się głównie na nowinkach związanych z laserami Q-półprzewodnikowanymi na ciele stałym i laserami ultraszybkiego cięcia dla technologii w zaawansowanym przemyśle, nauce i komercji.
www.quantron.com


page generated in 0.015 sec. | queries: 8