Wszystko czego poszukujesz dla swoich zastosowań naukowo-badawczych lub zaawansowanych aplikacji przemysłowych w obszarze technologii laserowych znajdziesz w firmie LASOTRONIX. Oferujemy sumienne podejście do każdego zagadnienia i technicznego problemu Klienta, szybko reagujemy na każde zapytanie, proponujemy sprawdzone rozwiązania  i technologie naszych partnerów.  Czuj się swobodnie w przeszukiwaniu naszej witryny internetowej w obszarze laserów, optyki, optoelektroniki, mechaniki precyzyjnej, laserowego bezpieczeństwa i rozwiązań pomiarowych. Wierzymy, że znajdziesz coś interesującego także dla siebie teraz lub w niedalekiej przyszłości.

  Firma LASOTRONIX powstała 1 października 2010 roku. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w technice laserowej. Nieustająco poszerzamy swoją wiedzę organizując wewnętrzne szkolenia i seminaria. Nasi inżynierowie kształcą się również w fabrykach znanych światowych firm, których produkty oferujemy. Oprócz dobrze wykształconego personelu naszą mocną stroną jest utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami w całej Polsce, dbanie o ich największą satysfakcję oraz pilnowanie terminowego realizowania naszych zobowiązań.

  Pracujemy dla wielu znanych na świecie firmy z naszej branży (Partnerzy). Specjalizujemy się w marketingu i sprzedaży urządzeń i podzespołów w obszarach takich jak: Lasery, Optyka, Optoelektronika, Akcesoria laserowe, Systemy diagnostyki wiązki, Urządzenia spektroskopowe, Wyposażenie pomiarowe, Nanopozycjonowanie, Światłowody, Systemy prowadzenia wiązki, Bezpieczeństwo laserowe i wiele innych.

  Naszym ambitnym celem jest popularyzacja i upowszechnienie wiedzy o technice laserowej w polskim społeczeństwie. Dlatego pragniemy rozwijać Portal Laserowy Lasopedia, otwarty dla każdego z branży, kto chciałby w nim zamieszczać publikacje tematyczne, uzupełniać terminologię, zamieszczać zdjęcia, filmy, opisywać doświadczenia. Jeśli chcesz dołączyć do nas, podzielić się z nami i naszymi czytelnikami swoją wiedzą, zapraszamy Cię serdecznie do współtworzenia tego Portalu.

  Jeśli chciałbyś przejrzeć naszą ofertę, proszę korzystaj z menu zakładek po lewej stronie lub użyj opcji Szukaj. Jeśli masz jakieś pytania lub życzenia, prosimy o Kontakt.

page generated in 0.003 sec. | queries: 8